ERA Doğa Koruma

   AyDo™ SIW Pool Safe havuz ve havuz suyunun bakımı için özel olarak geliştirilmiştir.

·    AyDo™ SIW HAVUZ SUYU BAKIMI POOL A

·    AyDo™ SIW HAVUZ TEMİZLEYİCİ POOL C

·    AyDo™ SIW HAVUZ SUYU YOSUN ENGELLEYİCİ POOL D  

 

   Havuzlardan; Tifo, Hepatit A ve E, Cryptosporidum, Kolibasili, Giardia, Shigella, Dizanteri, Paratifo gibi ateşli ishal yapan mikroplar, Göz, Kulak, Burun, Boğaz, enfeksiyonları ile Mantar, uyuz, İmpetigo, Genital Mantar enfeksiyonları, Bakteriyel Vajinit, Molluscum Cantagiosum ve Trikomonas enfeksiyonları gibi çok çeşitli hastalıklar kapılabilmektedir.

Bunları önlemek için üretilmiş AyDo™ SIW Pool Safe sistemimiz havuz suyunun; kullanım yoğunluğu ve kullanıcıların kirletme kapasitesine göre 3-5 hafta da tekrarlanan bakımlarla sezon boyunca hiç suyu değiştirmeye gerek kalmadan temiz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Aydo SIW Pool Safe formülü havuzlara doldurulan suyun içindeki kirlilikleri, güneş yağı, krem, losyon, parfüm, sprey v.b. maddelerin suyla temasından oluşan yağlı film tabakasını ve kullanıcılarca istem dışı havuz suyuna bırakılan organik atıkları parçalayarak, bir sediment haline getirir. Havuz dolaşım sistemindeki filtreler tarafından tutulan bu sedimentler, gerektiğinde ters yıkama ile rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Aydo SIW Pool Safe sistemi ile temizleme işleminde klor, renk açıcı renklendirici v.b. diğer kimyasalların hiç biri kullanılmaz.

Kirletilmiş tonlarca suyu doğaya atıp çevreyi kirletmeden ve tekrar tonlarca su doldurmak için enerji harcamaya gerek kalmadan doğal ve temiz suda ekonomik havuz keyfi…
Sadece buharlaşan suyun takviyesi gereklidir.

Sezon başında Aydo SIW Surface Cleaner ile havuz tamamen boşaltılıp tüm kirliliklerinden temizlenir.

Aydo SIW Pool Safe uygulanıldığı zaman klor kullanılan havuzlarda sıklıkla görülen göz, cilt, mayo, performans teknolojili spor giysileri v.b. zararlar verici etkiler asla olmaz. Giysilerin doku, renk ve koku bütünlüğünü korur.

Cildimize, gözümüze, kulaklarımıza, ağzımıza, sesimize kesinlikle hiçbir zarar vermez.
Doğaya ve çevreye saygılı bir üründür.

 

Ürünlerimizin gelişim sürecinde hiç bir canlıya zarar verilmemiştir.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.