ERA Doğa Koruma

Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

ANLAŞMANIN KABULÜ:

Bu anlaşma, siz ve ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. arasındaki bir anlaşmadır. Bu anlaşma, kullanma kurallarını ortaya koymaktadır. Siteye eriştiğinizde veya siteyi kullandığınızda, her durumda bu Şartlar ve Koşullara ("Sözleşme Şartlarına") uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ne erişmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşme metnini dikkatlice okuyunuz, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ne erişmekle veya ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ni kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Şayet aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmek istemezseniz, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ne erişmeyebilir, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ni kullanmayabilirsiniz ve söz konusu şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı istemediğiniz halde ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ni kullanmaya başladıysanız bunu derhal durdurmalısınız.

Sözleşmenin tarafı ve ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  internet sitesinin haklarına sahip olan  ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'ne konulması ile birlikte derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden bilgi sahibi olmak için periyodik olarak sözleşmeyi incelemeyi kabul etmektesiniz. Sizin ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'ne devam eden erişiminiz ve devam eden ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'ni kullanma eyleminiz değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

TANITIM MATERYALLERİN KULLANIMI:

Sitemizde çeşitli türlerde bilgi, metin, fotoğraf, tasarım, grafik, görsel, efekt ve başka materyaller kullanılmaktadır.

SADECE KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN KULLANIMINIZ için ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi  üzerindeki bilgi, içerik ve reklamlar (Bunlar toplu olarak, tarafımızdan "Materyaller" olarak adlandırılmaktadır) tarafımızdan sağlanmaktadır.
Bundan dolayı, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi üzerindeki Materyalleri, sadece dahili, ticari olmayan, bilgilendirme amaçlarıyla görüntüleyebilir, kullanabilir, kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz. Site üzerinde/üzerinden veri toplamanız, depolamanız, çekmeniz veya ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'ne otomatik olarak sorgu gönderen işlem veya işlemleri kullanmanız yasaktır. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi, yarışma ürün ve hizmetlerinin listesi de dahil olmak üzere, herhangi bir kayıt ve liste koleksiyonu derlemek için kullanılamaz. Site veya Materyaller talep edilmediği takdirde herhangi bir reklam e-postasında kullanılamaz. Tanımlanan Materyal, ürün, hizmet, işlem ve teknolojilerin telif hakları, ticari markaları, patentleri veya fikir haklarının lisansları size bağışlanmaz. Bu gibi tüm haklar ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , bağlı ortakları, bağlı olunan firmalar ve/veya bu hakların üçüncü parti sahipleri tarafından saklı tutulmaktadır.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , Web Sitesinin kullanılmasından veya kullanılmamasından, web sitesi üzerinden sağlanan veya indirilen (download edilen) herhangi bir işlem, servis, bilgi, veri ve diğer her türlü materyalden veya bu tip bilgi veya servisin gecikmesinden, risk nedeniyle oluşan veya dolaylı zararlardan (kar kaybından, işin yanda kesilmesinden, programların veya bilgilerin kaybından doğan zararlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi yetkili temsilcileri haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmayacaktır.

MARKALARIN KULLANIMI:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  markası, logoları, ilgili tüm ürün ve hizmet adları, sloganları, ticari markaları ve hizmet markaları ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'ne ve bağlı AyDo World Projects ‘e aittir, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. lisansı altındadır. Buradaki tüm ticari markalar ve hizmet markaları ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. ‘ne aittir. Materyallerden veya siteden yapacağınız her kopyalama, sitedeki telif hakkı, ticari marka veya patent uyarılarına uygun olmalıdır. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'ın önceden yazılı bir izni olmaksızın ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. ismi ve materyalleri herhangi bir reklam, tanıtım ve ticari eylemde kullanılamaz. İzin başvuruları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yapılmalıdır.
 

ERA DOĞA KORUMA BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİSİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 'ne SAĞLANAN BİLGİNİN KULLANIMI:

Gizli ve kişiye özel bilgilerinizi bize göndermeyiniz. Bize göndereceğiniz herhangi materyal, geri dönüş, veri, cevap, soru, yorum, öneri ve fikrin gizli olmadığı ve kişiye özel olmadığı kabul edilecektir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'nin gizli ve kişiye özel bilgileri açığa vurulmaktan koruma yükümlülüğü yoktur ve ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , bilgilerin yeniden oluşturulması, kullanılması ve herhangi bir sınırlama olmaksızın başkalarıyla paylaşılması haklarına sahiptir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  ayrıca, tarafınızdan gönderilen her türlü fikir, konsept, deneyim bilgisi, yöntem bilgisi, teknik bilgi, geliştirme, üretim, pazarlama ürünleri ve servisleri ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere tüm bilgileri kullanma hakkına sahiptir.

TARAFIMIZDAN DOĞRULAMA YAPILMAMAKTADIR:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitelerinden indirilen, erişilen, bağlantı verilen, dağıtılan; tavsiye, puanlama, teklif, öneri içeren herhangi ürün, hizmet, indirim, kupon, promosyon veya materyallerin doğruluğu, yasallığı, meşruiyeti, geçerliliği veya güvenilirliği, tarafımızdan araştırılmamakta, temsil edilmemekte ve teyit edilmemektedir.
Üçüncü partilerin herhangi isim, marka, ürün veya hizmetlerine yapılan referanslar, üçüncü parti sitelere veya bilgilere açılan bağlantılar; üçüncü partilere, herhangi bir ürün veya hizmetin kalitesine, tavsiyeye, bilgiye; sunulan bir reklam, bilgi, indirim, promosyon, teklif sonrası satın alınan herhangi bir ürün veya hizmete destek verdiği, sponsor olduğu ve bunları tavsiye ettiği anlamına gelmez.

İÇERİK FERAGATNAMESİ:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. reklam verenler, içerik partnerleri, yazılım geliştiricileri, mecralar, reklam ajansları, işverenler, kullanıcılar, yeniden satıcı kurumlar, ve diğer üçüncü taraflar tarafından yaratılmış ve tedarik edilmiş olan bilgileri iblağ eder.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'ın kendi sayfalarındaki bu verinin doğruluğu üzerinde bir kontrolü yoktur. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesindeki içerik, teknik hata ve harf hatasından sorumlu değildir.
ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  olarak bu datanın geçerlilik, içerik, kalite, telif hakkı uygunluğu, veya yasallığı garantisini ve sorumluluğunu almayarak, bunlardan doğabilecek kayıp ve hasarı kabul etmemekteyiz.

Tüm ürün ve promosyonlardaki bilgiler, sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber, fiyatları ve ürün bulunurluğu ya da herhangi başka bir özelliği ürün tedarikçisi ya da promosyoncusu tarafından haber verilmeden değiştirilme hakkına sahiptir. İnternette dolaşırken tedbirli davranmanız önerilir.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  hiçbir zorunluluk altında kalmadan ve sadece kendi erginliğini kullanarak, sitenin herhangi bir yerini iyileştirme, eksikleri ve hataları değiştirme hakkına sahiptir. Uygunluğuna göre, sitedeki herhangi bir bilgiyi değiştirme yoluna gidilebilir, ancak hiçbir hatadan sorumluluk kabul edilmez.
Sitenin içeriği çerçevesinde kullanıcıya yarar sağlaması için dış linkler tedarik edilmiştir. Bu linklerin tedarik edilmesi listelenen web sitelerinin ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  ya da ortaklıkları tarafından onaylandığı anlamına gelmez. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  hiçbir şekilde kendi sitesi de dahil olmak üzere, verilen dış linklerin performansı ve temsilinden zorunlu değildir. Bir reklam verenin reklamı, sponsor bağlantıları ya da diğer dış linklere bastığınızda, tarayıcınız sizi otomatik olarak ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  tarafından kontrol edilmeyen veya ağırlanmayan bir pencereye yönlendirebilir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  ve ortakları bu dış linklerin içeriği, fonksiyonelliği, veya teknik güvenliğinden sorumlu değildir.

Dışarıdan tedarik ettiğimiz bu linkleri ya da kendi sitemize gelen üçüncü taraf linklerinin etkinliğini kaldırmak hakkına sahip olduğumuz gibi böyle bir zorunluluk kabul etmemekteyiz. Bu hakkımızla birlikte markalama yaptığımız reklam verenlerden gelen ya da giden, sponsorlardan ve içerik sağlayan partnerlerimizden gelen linkler de dahildir.
Bazı diş linklerin tedarik ettiği bilgiler bazı insanlar tarafından münasebetsiz, hakaret edici, ve uygunsuz bulunabilir. Dışarıdan link verilmiş olan bir sayfadaki bilgilerin doğruluğu, ilgili olma durumu, telif hakkı uygunluğu, hukuka uygunluğu ya da topluma uygunluğu açısından sorumluluk kabul etmemekteyiz.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  iş listeleme sitelerini rehbere eklemeden önce ya da sonra tamamiyle ön elemeden geçirmez ve üçüncü tarafların bu rehbere girerken sağlamış oldukları içerik için sorumluluk kabul etmez.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi üzerindeki linklerin kaynaklan üzerinde bir kontrolümüz yoktur. Bu nedenle linklerini gösterdiğimiz web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığımız gibi bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden, herhangi bir içerik, mal veya hizmetten veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia olunan herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değiliz.

GARANTİ FERAGATNAMESİ:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesinin kullanımı, içeriğine olan itimat, ve internetin genel olarak kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , kendi websitesinde görüntülenen sonuçların doğruluğundan, içeriğinden, tamamından, hukuksal uygunluğundan, güvenirliğinden, tedariğinden veya işlevselliğinden doğacak tüm sorumluluktan ve mesuliyetten muaftır.

Bu site (tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere) olduğu gibi ve mevcut edildiği gibi, hiçbir garanti kapsamında olmadan tedarik edilmekle birlikte, site tarafından hiçbir şekilde ürünleri, verdiği bilgiler ve bunlardan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.
ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , sitenin ve içindeki materyallerin güvenliğine, güvenilirliğine, zamanlamasına, doğruluğuna ve performansına dayanan bütün garantiyi en kapsamlı kanunun izin verdiği düzeyde feragat etmiştir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  herhangi bir hatanın ya da yetersizliğin düzeltilmesi ya da içeriğin virüssüz ya da zarar verici elemanlar içermediği üzerine garanti vermez.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'ne erişen veya Web Sitesini kullanan siz kullanıcı ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'nin her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan, materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul etmektesiniz. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş / çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımım ve güncellemelerini yapmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür kötü amaçlı kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları ya da kayıplarından dolayı kullanıcının ya da üçüncü şahısların uğrayabileceği hiçbir zarardan ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. sorumlu değildir.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  kendi sitesindeki reklamlardan ya da tedarik ettiği dış linklerden reklam verilerek elde edilmiş bir bilgi, eşya ya da servisin garantisini en kapsamlı kanun çerçevesinde feragat etmiştir.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  web Sitesi yoluyla sağlanan tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk, tamlık ve kullanırlığı konusunda değerlendirme yetkisi yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Siz, Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesi'nin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğinizi kabul etmektesiniz.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLARI:

a) Hiç bir durumda ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. hiç bir kullanıcısına, bu kullanıcıların sitedeki veya dışarıya verilmiş olan linkleri kötüye kullanmalarından doğacak olan hasarı kabul etmez. Bu hasarlar direk, özel, cezai, dolaylı, bağlı olarak, ya da tesadüfen oluşan zararları kapsadığı gibi kar, ciro, kullanım ya da veriden oluşan zararları da garanti kapsamı altında, kontratlı ya da telif hakkı ihlaline uğramış, kamu (ihmalsizlik dahil olmak şartıyla) ya da başka bir nedenle getirilmiş olan zararları da kapsar. Kendi sitesi ve sitedeki içerik dolayısıyla oluşabilecek ihmaller ve zararlar, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'ın bilgisi doğrultusunda olup olmaması göz ardı edilerek, ya da ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'a konu hakkında tavsiyede bulunulmuş olsa dahi kabul edilmez. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesinde bulunan ya da siteden elde edilebilen hiç bir bilgi, ürün, ya da servisin doğruluğu ve kullanılabilirliği için hukuksal bir sorumluluk kabul etmez.

Bu sitenin kullanıcı hem bu site için hem de genel internet kullanımı için tüm kullanıcı risklerini ve sorumluluğunu kabul eder.

Yukarıda geçen sınırlar, herhangi bir zuhulün asıl anlamına bağlı olmaksızın, kanunun bütünüyle ve yasal çözüm yolu ile uygulamaya konulmaktadır.

Tüm telefon, bilgisayar donanımı, internet ve bilgisayar güvenliği ve siteye erişim ve siteyi kullanım için gerekli her türlü ekipmanın iyi çalışmasından, bakımından, güncelleşmesinden ve bu ekipmanların her türlü ücretlendirilmesinden, vergilerinden ve her türlü parasal yükümlülüklerinden bu yükümlülüklere uymamanızdan dolayı uğrayabileceğiniz her türlü zarardan, her türlü dava ve talepten tamamen siz sorumlusunuz.

b) Üçüncü Parti Siteler:

Ödeme, mal veya hizmet teslimi veya herhangi başka şartlar ve koşullar ve garantiler veya iş ilişkileri ile ilgili temsiller gibi, reklam veren veya servis sağlayıcılarının satış promosyonları ile olan yazışmalarınız veya iş ilişkileriniz veya katılımlarınız tamamen sizin ve bu reklam verenler veya hizmet sağlayıcıları arasındadır. İnternette olan tüm işlemlerinizden ortaya çıkan ya da sonucu olarak doğan tüm risklerini üstleniyorsunuz ve sitede olan içerikten ve bu içerikten veya eksik içerikten doğabilecek sonuçlardan sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ediyorsunuz. Sitede bulunan içeriğin, reklamın, ürünlerin, servislerin veya başka malzemenin kullanılabilirliğinden, doğruluğundan, telif haklarına uygunluğundan, yasallığından, ahlaki değerlerinden veya herhangi başka bir yönüyle sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ve taktik edersiniz. Linklenmiş sitelerde kullanılan koşullar ve şartlar, bu dokümandaki şartlar ve koşullardan farklı olabilir ve ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesinin sunduğu gizlilik politikasından farklı olabilir. Sitede listelenen herhangi bir iş veya gelir modelinin yerel lisanslaması veya yerel lisanslamasından dolayı oluşacak bir uygulama, inceleme veya revizyondan sorumluluk kabul etmiyoruz.

Siz ve web sitesi üzerinde bulunan veya web sitesi yoluyla ilişki kurduğunuz herhangi bir 3. kişi ile olan mal ve hizmetlerin sunumu ve bunların ödenmesi ve teslimi ve diğer herhangi bir hüküm, şart, garanti ve temsil ile ilgili olarak sizin katılımınız, yazışmanız veya iş ilişkileriniz ve diğer her türlü ilişkiniz yalnızca siz ve 3. kişi arasında olduğundan, sorumluluk yalnızca size ait olduğundan, böyle bir ilişkinin sonucu olarak uğranılan herhangi bir kayıp, zarar veya diğer herhangi bir çeşit talepten ve meseleden ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. sorumlu değildir.

TARAFINIZDAN GÖNDERİLEN MATERYALLERİN DENETLENMESİ:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesinde değişiklikler periyodik olarak gerçekleşebilir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesi, ürünlere ve servislere haber vermeksizin iyileştirmeler veya değişiklikler yapabilir.
Sitelerden gönderilen veya sitelerden herhangi bir materyalin denetlemesinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Ancak, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesinin kullanan her kimse ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'nin şunları denetleyeceğini kabul ve teyit eder:

1-    Tüm ilgili kanun şartname ve devletsel istekleri

2-    Sitenin düzgün şartlarla yönetilip, kendini ve kullanıcıları koruyacağını. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesi, eğer herhangi bir koşul ya da şarta uymadığını ya da herhangi bir kanunu ihlal ettiğini düşündüğü, sitesinde bulunan veya gönderilmiş herhangi bir materyali, kabul etmeme, değiştirme ve reddetme hakkını saklı tutar.

HİZMETTEN SİLME:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesi, materyalleri yükleyen kişinin ya da üçüncü kişilerin izleme oranı ve değerlendirmeleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek materyalleri reklamından çıkış yapmaya karar veren reklam verenin talebi üzerine ilgili materyalleri silecektir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesi, sisteme zarar vereceğini ya da hukuka aykırı olduğunu bildiği ya da düşündüğü materyalleri silme (veya halka açık forumlarda yayınlamayı reddetme) hakkını saklı tutar. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. web sitesi materyalleri sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesine reklam amacıyla konan Materyalleri, uzunluk, netlik ve/veya ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  sitesinin Genel Yayın Standartları ile bütünlük sağlanması amacıyla değiştirebilir.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. , bir yargı merciinin kararı ve/veya ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'nin bunu gerekli görmesi halinde, hesabınızın yasadışı eylemler için kullanıldığını tespit etmesi halinde veya bunu haklı gösterecek inandırıcı kanıtların varlığı halinde, mevcut veya geçmiş kullanıcı veya web sitesi bilgilerinizi açıklama hakkını saklı tutar..

TAZMİNAT:

Kullanıcı işbu Sözleşme hükümlerinin ihlal edilmesinden, hukuka aykırı fiilinden, ya da tarafından gerçekleştirilmiş fikrî ve sinaî haklar da dahil olmak üzere üçüncü bir kişinin herhangi bir hakkını ihlal eden fiilinden dolayı üçüncü kişinin hesabında doğabilecek tüm zararlardan sorumlu olduğunu ve bu zararların tazmini için herhangi bir şekilde, bizi ve (uygulandığı ölçüde) ana şirketi, iştiraklerini ve diğer bağlı şirketlerini, yetkili, müdür, temsilci ve çalışanlarını bu tür bir zararın tazmininden sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder. Bu yükümlülükler, işbu Sözleşme herhangi bir şekilde sona erse dahi yürürlükte kalacaktır.

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  Web Sitesine erişimi ve web sitesinin kullanımı nedeniyle bu sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal ederseniz bu ihlalden kaynaklanan dava harç ve masrafları ile avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, tüm kayıp, harcama, zarar vb. masraflardan sorumlu olduğunuzu ve ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. 'nin hiçbir şekilde bu sayılanlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.


Sitenin kullanımı ve tazminatlar ile ilgili hükümleri, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi'nin bağlı ortakları, çalışanları, temsilcileri, lisansörleri, sponsorları da kendi nam ve hesaplarına kullanıcıya karşı ileri sürme hakkına sahiplerdir.  

FİKRİ MÜLKİYET ŞİKAYETLERİ:

ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  olarak üçüncü tarafların ticari markalarının kullanımlarını, ve telif haklarının kontrolü için sorumluluk kabul edilmemektedir. Ancak, kendi bünyemizde ve sadece uygun gördüğümüz durumlarda, telif haklarını ihlal eden kullanıcıların, üyelerin veya üçüncü tarafların erişimini kaldırabilir, askıya alabilir, ya da kapatabiliriz.

Bu nedenle eğer bu sitede ya da bu siteye gelen linklerde telif hakkı olan işinizin ya da markanızın izinsiz çoğaltıldığı konusunda bilgi sahibiyseniz ve bu konuda hukuki işlem yapılmasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen bilgileri (Digital Millenium Telif Hakkı Kanunu altında) bize ulaştırmakla yükümlüsünüz:

Telif hakkı ihlal edildiği düşünülen durum için marka ya da marka adına işlem yapma hakkına sahip olan kişinin fiziksel ya da elektronik imzası, telif hakkı ihlal edildiği düşünülen işin tanımı, telif hakkını ihlal ettiği düşünülen ve bu nedenle kaldırılması gereken işin tanımı ve bu işin tarafımızdan tanımlanabilmesi için gereken bütün bilgiler, size ulaşılmasını istediğiniz e-posta adresi, adres ve telefon numarası, söz konusu telif hakkını ihlal eden işin marka ya da marka temsilcileri tarafından verilen izinle kullanılmadığına dair resmi bir belge ve sunulan tüm bilgi ve dökümanların doğruluğuna dair ve dökümanları sağlayan kişinin marka ve marka adına bu işlemi yapmaya otoritesi olduğuna dair resmi belge.
Lütfen bu belgeleri        Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.      e-posta yoluyla gönderiniz.

DİĞER HÜKÜMLER:

İşbu Sözleşme hükümleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve buna uygun şekilde yorumlanacaktır. Taraflar, Türkiye Cumhuriyeti uyuşmazlık hükümleri de dahil olmak üzere, Kullanıcının ikamet ettiği ya da fiilen bulunduğu bölge ve ülke hukukunun işbu Sözleşme hükümlerine uygulanmayacağının, Sözleşme'ye ilişkin veya Sözleşme'den doğan tüm uyuşmazlık ve talep hususlarından Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul eder. Kullanıcı ilgili hukukun uygulanmasından sorumludur. Kullanıcı, yürürlükteki hiçbir Türkiye Cumhuriyeti yasasını, uluslar arası sözleşmeyi veya diğer herhangi bir devletin yasalarını herhangi bir şekilde ihlal etmeyeceğini, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu uluslar arası sözleşmelere, diğer uluslar arası sözleşmelere ve diğer ülke yasalarına aykırı, zararlı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde kullanıcının hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım veya imajlar veya diğer herhangi bir tür materyali iletmeyeceğini, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. Web Sitesi ve bağlı ortaklarını, sahibini/sahiplerini veya görevlilerini kapsayan ancak bununla sınırlı olmayarak, herhangi bir kişi veya işletmeyi o kişi veya işletmenin temsilcisiymiş gibi 3. şahıslar nezdinde temsil etmeyeceğini veya yanıltıcı ve halkın kafasında iltibas yaratabilecek biçimde bu kişi ve işletmeler ile ilgisi olduğunu ifade etmeyeceğini, Web Sitesinin içeriğine Web Sitesi görevlilerinin veya diğer gerçek veya tüzel kişilerin ilettiği metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari unvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sınırlı olmayarak web sitesi içeriğine dahil edilen herhangi bir materyali değiştirmeyeceğini veya silmeyeceğini, Virüsler, truva atları, casus programlar vb. programlar gibi her türlü kötü amaçlı kodları ve materyalleri yerleştirmeyeceğini veya iletmeyeceğini, Web Sitesinin iletişim özelliklerini, kaynaklarını herhangi bir yöntemle diğer kullanıcıların elde edebilmesini kısıtlayacak veya yok edecek biçimde kullanmayacağını, Çerçeveleme (framing) veya benzer seyir teknolojilerini kullanarak siteyi kendi amaçlan doğrultusunda yönlendirmeyeceğini veya başka bir biçimde görüntülemeyeceğini aksi halde doğacak tüm zararın ve tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu  kabul eder.

Şartların herhangi bir kısımı için yapılması istenen istisnai bir durum ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  ve tarafınızdan yazılı imzalanmış ise kabul edilir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. bu şartnamedeki herhangi bir maddenin ihlalini araştırmak ve buna göre uygun gördüğü her hukuki işlemi başlatmak hakkına sahiptir. Bu işlemler, yazılanlar ile kısıtlı olmamak ile beraber, herhangi bir ihlali hukuk yetkililerine ve diğer ilgili üçüncü taraflara bildirmek olabilir. Ek olarak, bu süreç sırasında, ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.  gereken bütün bilgiler e-posta adresleri, site kullanım tarihi, yayınlamış içerikler, IP adresleri ve trafik ile ilgili her bilgiyi, ilgili kişilere vermek hakkına sahiptir. ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti. yukarıda sözü edilen şartların ihlali durumunda, kanun tarafından eşit olarak belirtilmiş olan bütün haklara sahiptir.

Saygılarımızla.
ERA Doğa Koruma Bilimleri ve Teknolojisi San.Tic.Ltd.Şti.