|  |   | 

Hakkımızda

Ayhan Doyuk

   Sayın Ayhan Doyuk’u anlatmak aynı zamanda bilimden, felsefeden, materyalizmden ve metafizik düşünceden de bahsetmeyi gerektirdiği için aslında kolay bir iş değildir. Bu yüzden O’nu bütünsel olarak incelemek gerekir. Bu çok yönlülük, Sayın Ayhan Doyuk’un içinde an be an gelişen ve zenginleşen bütünselliğin bir parçasıdır.

   Sayın Ayhan Doyuk’un bilimi, kendisine metafizik düşünceyi daha iyi bir yaşama giden yolda bir araç olarak kullandırır. Spiritüel anlayışı bilime yeni bir vizyon ve varoluşun gerçekliği hakkında yeni ve daha derin bir anlayış katar. Felsefesi, insan aklının karmaşık yapısının yarattığı sorulara basit ve doğrudan cevaplar verir ve materyalizmi, bilinmeyen gerçeklerin fiziksel yönlerini ortaya çıkarmak için rehberlik eder.

   Sayın DOYUK’un tüm bu yönlerini birbirinden ayırmak neredeyse imkansızdır. Çünkü bu, O’nun sadece bir kısmını ele almak demektir. O’nu, buluşunu ve dünyaya sunduğu fırsatları sadece tek bir yönüyle incelemek O’nun bütününü kaçırmak anlamına gelir.

Pratik bilgiyi ve gözle görünmeyen gerçekleri içinde eritebilmiştir. Bu onu bilge bir insan yapmaktadır.

  Bilimi sayesinde İnsanoğlu, ortaya çıkan tüm çevresel sorunları çözebilecektir. Hassas algılama yeteneği sayesinde, uygulamadaki sorunlara tam zamanında uygun çözümler getirmektedir.
Bilgeliği O’nun gerçek olanı daha farklı bir açıdan görebilmesini ve anlayabilmesini sağlayarak, bilimi daha derinden bilmesini sağlar. Bu bilgelik, en küçük tanecikten, evrendeki en büyük varlıklara kadar her şeyi kapsayan bir bilgeliktir.

Sayın Ayhan DOYUK Yurtiçi ve Yurtdışında uzun yıllar, bu misyonun gelişimi için çalışmıştır. Bu gün yaptığı tüm araştırmaların ve çalışmaların sonucu olarak, AyDo™ Water SIW (Süper iyonize Su) ortaya çıkmıştır. Sayın Ayhan Doyuk, 200 ’ü aşkın ülkede sürekli konferans ve seminerler vererek yürüttüğü çalışmalarıyla, doğa ve çevre sorunlarını tanımlayıp, açıklayarak ve nasıl çözüleceğini ortaya koyarak, Dünya’nın daha yaşanabilir bir yer olması için gerekli olan gerçek çözümleri tüm İnsanlığa sunmuştur.

Sayın Ayhan DOYUK, son derece önem verdiği işine kendisini tamamen vermiş ve hayatını bu misyonu gerçekleştirmeye adamıştır. Yurt dışında “Der Wasser - Wundermann” , “Alcamist” , “Waterman” , “Aqua de la Vida” , “Water of Life” , “Wasser das Lebens” isimleriyle tanınmaktadır.

Ayhan DOYUK’u tanımanın en iyi yolu, buluşuyla yapabildiklerini takip etmek ve sonuçlarını izlemektir. AyDo™ Water SIW ‘nin yapabildikleri bu gezegen için çok önemlidir.

   AyDo™ Water SIW çözümler zinciri Dünyamızın geleceğindeki tüm doğa ve çevre felaketlerini önleyecek ve vermiş olduğumuz zararları rehabilite edecek sistemler zinciridir.

Saygılarımızla.

 

 

 

Ayhan Doyuk

Dünyamızın yedeği yoktur, lütfen O'nu koruyalım...

Ayhan DOYUK