|  |   | 

Sistemlerimiz Hakkında

 AyDo™ World Projects Sistemleri, her proje için özel olarak tasarlanmaktadır. Bazı standart modeller her an mevcuttur.

Dünyaya şunu anlatmaya çalışıyoruz. 1 damla suyu dahi ziyan edip başka bir damla suyu rahatsız etmeye hakkımız yoktur.  Bu suyu temizleyip yeniden ve yeniden kullanabiliriz.  Bu yüzden her şeyi çok ekonomik ve güçlü bir şekilde halledebilmek çok önemlidir.

Suyu rehabilite ediyoruz, içindeki her türlü organik ve inorganik kirlilikleri zararsız hale getiriyor, ağır metalleri kuşatarak küçültüp dibe çöktürüyoruz. Bu çökeltiyi sudan, Balık Yemi ya da Doğal Organik Gübre olarak dışarıya çıkarabiliyoruz. Sudaki tüm mikrobiyolojik yapıları da temizliyor ve etkisiz hale getiriyoruz.

 Sunumlarımızda AyDo™ Water SIW kullanarak rehabilite ettiğimiz suların içine, suyun ne kadar temizlendiği belli olsun diye her zaman balık atıyoruz. Balık kirli ve hasta bir suda üç dakikadan fazla yaşayamaz. Bir balığı çeşme suyuna koyduğunuzda da balık en fazla üç hafta sonra sağlığını kaybeder, bazen de bir hafta içinde ölür. Bunu düşünecek olursanız, yapılan işin ne kadar zor ve önemli olduğunu daha iyi kavrayabilirsiniz.

Özet olarak insanlığa bu teknolojiyle; Havuzları, göletleri, gölleri, nehirleri, kuyu sularını, su borularını ve diğer büyük su kütlelerini tamamen temizleme şansı sunuyoruz.

Size şöyle bir örnek verebilirim, bir ham petrol gemisi yükünü boşalttıktan sonra kazanlarını temizlemek zorundadır, çünkü boş kazanlardan daima gaz sızıntısı olur ve bu gaz sızıntıları geminin elektrik kontağı için çok tehlikelidir, bazen gemilerin bu şekilde alev aldığını ve patlamalar yaşandığını duyuyoruz. AyDo™ Water SIW bu ham petrol tanklarına püskürtüldüğünde artık buralarda herhangi bir patlama yaşanmayacaktır ve gemi tamamen güvende olacaktır. Ayrıca bazen kazanların açılmadığı durumlarda sadece bir delikten petrol doldurma boşaltma yapılabildiğinde dahi kazanı buhar yoluyla temizleme özelliği de vardır.

*  Donma Engelleme ve Buz Çözme
*  Dış Cephe Yıkama
*  Çöpleri Geri Kazanım
*  Petrol ve Petrokimyasalları Temizleme
*  Aydoponik Sistemlerimiz (Topraksız Tarım)
*  Toprak Yıkama
*  Hava Temizleme Sistemleri
*  Su Deposu Temizleme
*  Havuz ve Havuz Suyu Temizleme

*  Yangın Sistemlerimiz
*  Moleküler Yanma

Şu anda yeryüzünde gelecekte daha iyi teknolojiler geliştirilebilir mi bilmiyoruz, ama bu alanda en iyi teknoloji AyDo™ Water SIW ’dir.

 

Ürünlerimizin gelişim sürecinde hiç bir canlıya zarar verilmemiştir.

 

 

 

Ayhan Doyuk

Dünyamızın yedeği yoktur, lütfen O'nu koruyalım...

Ayhan DOYUK