|  |   | 

AyDo™ Water SIW

 Uzun yıllardan beri Sayın Ayhan Doyuk tarafından yürütülen araştırma geliştirme çalışmaları ve bunun sonucu edinilen deneyimler, gezegenimizin ekolojik dengesinin bozulduğu ve kritik bir döneme girdiği şu ana bir çözüm getirmektedir.

Bilindiği gibi, enerjinin ve teknolojinin petrol ve petrokimyasallara bağlı olarak kullanımı sonucu, hidrokarbon ve petrokimyasallarla kirlenen  çevrenin, dramatik ve trajik bir biçimde dengesi bozularak, İnsanlığın ve tüm canlılığın yaşamı tehdit edilmektedir.
İşte bu an için, yepyeni, bütünleştirici bir çözümler sistemi yaratan ve doğanın bozulan dengesini eski haline getirecek, yaşayan tüm canlıların hayatlarının akışlarını olumlu yönde değiştirecek, ekoloji ve enerji dengesini en üst seviyeye çıkaracak, yeni bir dizi çözümler serisi, dünyanın heryerinde kullanılmaya başlanmıştır. İnsanlık, şimdi elindeki bu yeni imkanla geleceğe bakmaktadır.

 

Gezegenimizin hızlı bir şekilde kirlenmesine ve bunun Habitat üzerindeki olumsuz etkilerine duyarlı olan dünyanın her yerindeki Liderleri, Hükümet yetkililerini, Kuruluşları, Ekoloji ve Çevre Organizasyonlarını, Bilim – Eğitim camiası ve özel sektördeki tüm kurumları, kısacası sizleri vizyonumuzu anlamanız ve herkes için gereken temel bilgileri elde etmeniz için, internet sitemizi incelemeye davet ediyoruz.

 

Saygılarımla
AYHAN DOYUK

Ayhan Doyuk

Dünyamızın yedeği yoktur, lütfen O'nu koruyalım...

Ayhan DOYUK