|  |   | 

Kaplıca, Hamam, Banyo Suyu Temizliği

AyDo™ Water SIW SPA
KAPLICA, HAMAM  ve BANYO SUYU TEMİZLİĞİ

(Su temizliği, patojenik bakteri ve ağır mineral kontrolü)

Çağlar boyunca, Çinliler, Hintliler, Japonlar, Mısırlılar, Orta Asyalılar, Türkler, Yunanlılar, İskandinavyalılar, Kuzey Amerika yerlileri, orta ve güney Amerikadaki tarih öncesi medeniyetler ve Babilliler ve Sümerler gibi dünyanın heryerinden birçok kültürde suyla insan vücudunun enerji dengesi arasında çok yakın bir ilişki olduğu ve bu enerjinin insan vücudunda dengeli olarak akışını suyun büyük ölçüde etkilediği farkedilmiştir. Yıkanma işlemi bedensel rahatlamada önemli bir rol oynamaktaydı ve aklı geliştirmek ve kendi ruhuyla iletişmek için yapılan ruhsal bir seramoni olarak kabul edilirdi.

Birçok araştırmacı, hayatlarını bu gizemli ve büyüleci madde – su – ve birey arasındaki ilişkiye ve ayrıca  suyun tüm evren üzerindeki etkilerini araştırmaya adamışlardır.

Bu alanda birçok çalışma yapılmış ve her geçen gün olağanüstü sonuçlar ve birçok yeni su terapisi teknikleri ortaya çıkmıştır. Tarihte, suyun özel bir ilgi alanı olduğu önemli dönemlerle ilgili birçok kitaplar yazılmıştır, ancak, üzerinde yoğunlaşılması gereken aslı konu, gerçek, enerjik, saf ve arındırılmış suda rahatlayabilme olanağını yakalayabilmektir.

Gerçek şudur ki, gezegenimizdeki sular sağlığını kaybetmekte ve aynı zamanda suların çoğunluğu kirlendiğinden ve zehirli kimyasallarla karıştığından yaşam enerjisini taşıma yeteneğini yitirmekte ve içindeki yaşam güçleri ölmektedir.

Sonuç olarak, zevkini çıkardığımız su banyosu, aslında bize tam olarak faydalı olamamakta, daha da kötüsü, su, içindeki kimyasal ve biyolojik kirliliklerden ötürü bedenimiz üzerinde istenmeyen yan etkilere yol açar. En geniş organımız olan cildimiz suda bulunan tüm bu kirliliği emerek, suyla olan doğal ve yararlı etkileşimle çelişkili olarak bu toksinleri bedenimizde biriktirir ve ömrümüzü kısaltmış olur.

Bu önemli gerçeğin bütünüyle farkında olarak ve günden güne hızla çoğalan yöntemlerin bilgisiyle, ev ve grup banyoları (sıcak su küvetleri, hamam küvetleri, kaplıcalar, jakuziler, suda doğum havuzları gibi) için Sayın Ayhan Doyuk, özel ve eşsiz bir formül geliştirmiştir. Formül, AyDo™ Water SIW SPA, banyo yapmayı, eşsiz ve mükemmel bir bedensel rahatlama deneyimine dönüştürecektir.

AyDo™ Water SIW SPAAyDo™ Water SIW POOL SAFE sistemler grubunun Sayın Ayhan Doyuk tarafından özel olarak geliştirilen ve suyun tüm potansiyelinin kullanabileceği, doğasında bulunan tüm faydaları açığa çıkarabileceği eşsiz ve yaygın bir banyo formülüdür.

Sayın Ayhan Doyuk’un sunduğu tüm formüllerde olduğu gibi,  AyDo™ Water SIW SPA da kesinlikle kanserojen ya da allerjik olmayan ve bütünüyle enerji arttırıcı ve tüm yaşam formlarını koruyucu özelliğe sahiptir.

KULLANIM NOTLARI

AyDo™ Water SIW SPA, banyo küvetlerinde, sıcak su küvetlerinde, jakuzi ve kaplıcalarda, suda doğum havuzlarında kullanılabilen, özündeki AyDo™ Water SIW ana formülü sayesinde İnsan vücudundaki enerji seviyesini yükselten ve kullanıcıların bedenlerindeki toksinlerini atmalarını sağlayan, tazeleyici, canlandırıcı ve ferahlatıcı bir üründür.

AyDo™ Water SIW SPA, en geniş organımız olan cildimizin bütünüyle ve yumuşak bir şekilde içine işleyerek tüm toksinleri ortadan kaldırır.

Havuz suyuna geçen toksinler kuşatılıp izole edilerek İsanlara ve çevreye karşı tamamen zararsız hale getirilir.

Su artık kalıcı bir temizliğe kavuşur.

Banyo bitiiğinde kullanılan su, çevre kirliliği ya da doğaya ve hayvanlara zarar verme riski olmadan rahatlıkla kanalizasyona gönderilebilir. Daha da ötesi, aslında bu su, çevreye zaten faydalıdır ve doğa için bir hediyedir.

Kullanımı gayet kolaydır; formülü havuza (banyo küvetine, sıcak su küvetine, jakuziye, kaplıcaya ya da suda doğum havuzuna) belirtilen oranlarda dökün, rahatlayın ve tadını çıkarın.

 

Ürünlerimizin gelişim sürecinde hiç bir canlıya zarar verilmemiştir.

 

 

 

Ayhan Doyuk

Dünyamızın yedeği yoktur, lütfen O'nu koruyalım...

Ayhan DOYUK