|  |   | 

AyDo™ World Projects

Bugün tüm insanlığın karşı karşıya olduğu çevresel felaketler, sanayileşme ve bu sanayileşmenin doğal yaşam üzerindeki yıkıcı etkilerine kayıtsız kalmamız yüzünden başımıza gelmektedir.
Sayın Ayhan DOYUK, yıllarca önce bu kötü gidişin ve umursamazlığın, tüm insanlık için bir yıkımın başlangıcı olduğunu sezdi ve çevresel sorunlara çözüm bulabilmek amacıyla çalışmalarına başladı.

AyDo™ World Projects, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gezegenimizin bugün karşı karşıya olduğu çevresel felaketlere tek elden çare olabilecek çözümler serisini, tüm insanlığın hizmetine sunmaya çalışmaktadır.

Artık, AyDo™ Water SIW (Süper İyonize Su) ile orman yangınları tamamen önlenebilecek, kirlenen göllerimiz, göletlerimiz, nehirlerimiz, denizlerimiz, topraklarımız, soluduğumuz hava kirliliğinden ve zehirli maddelerinden arındırılabilecektir.

    AyDo™ World Projects olarak misyonumuz, mavi gezegenimizi eski güzelliğine kavuşturmak, yeryüzündeki tüm yaşam formları ve ekolojik dengeyi tekrar tesis ederek,  gelecek nesiller için yaşanabilir bir Dünya inşa etmektir.

AyDo World Projects

 

 

 

 

 

Ayhan Doyuk

Dünyamızın yedeği yoktur, lütfen O'nu koruyalım...

Ayhan DOYUK